1. Anasayfa
 2. Haberler

Altın Kelebek Ödülü 48. Kez Sahiplerini Buldu

Altın Kelebek Ödülü 48. Kez Sahiplerini Buldu
0

Hürriyet sitesinde yer alan ankette okurlarının oylarıyla belirlenen ‘Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir ödül töreni ile sahiplerini buluyor.

image 83

Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’de yıllık olarak düzenlenen bir sinema ödül törenidir. Bu ödüller, Türkiye sinemasının en iyi yapımlarını ve oyuncularını ödüllendirmek için verilir. Ödül töreni, Türkiye Sinema Yazarları Derneği tarafından düzenlenir ve genellikle Nisan ayında yapılır.

Çağla Şıkel ve Cem Davran’ın sunduğu Altın Kelebek Ödül Töreni, Türkiye’nin en ünlü ve yıldız isimlerini aynı çatı altında buluşturdu.

İŞTE 48. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ’NİN SAHİPLERİ:

48.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ YILDIZI PARLAYANLAR – NİLSU BERFİN AKTAŞ

48.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ – YILDIZI PARLAYANLAR – ÖZGÜ KAYA

48.PANTENE Altın Kelebek ÖDÜLLERİ – YILDIZI PARLAYANLAR – SU BURCU YAZGI COŞKUN

48.Pantene Altın Kelebek Ödülleri – YILDIZI PARLAYANLAR – TARO EMİR TEKİN

Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya ve Su Burcu Yazgı Coşkun ve Tero Emir Tekin Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nü Demet Özdemir’in elinden aldı.

EN İYİ KADIN OYUNCU – PINAR DENİZ (YARGI / KANAL D) Pınar Deniz, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü Faruk Bayhan’ın elinden aldı.

EN İYİ ERKEK OYUNCU – KAAN URGANCIOĞLU (YARGI / KANAL D)

EN İYİ DİZİ – YARGI (KANAL D)

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’de düzenlenen bir ödül törenidir. Bu ödül töreni, Türkiye’de sinema, televizyon, müzik ve moda gibi alanlarda çalışan ünlüleri ödüllendirir. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’de yıllık olarak düzenlenir ve ödüller, ünlülerin performanslarına göre verilir.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Türkiye’de sinema, televizyon, müzik ve moda gibi alanlarda çalışan ünlüleri ödüllendirir. Bu ödüller, ünlülerin performanslarına göre verilir ve Türkiye’de yıllık olarak düzenlenir. Bu ödül töreni, Türkiye’de sinema, televizyon, müzik ve moda gibi alanlarda çalışan ünlüleri ödüllendirir ve ünlülerin performanslarına göre ödüller verir .

Canlı TV İzle (uyduca.net)

Emoji Kullan
 • 0
  sinirli
  sinirli
 • 0
  be_endi
  beğendi
 • 0
  mutlu
  mutlu
 • 0
  aferin
  aferin
 • 0
  alk_
  alkış
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir