1. Anasayfa
 2. Teknoloji

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma Özelliğini Kapadı mı?

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma Özelliğini Kapadı mı?
whatsapp
0

WhatsApp’a gelen yeni güncellemeyle beraber artık konuşmalar ve fotoğraflar ekran görüntüsü alınamayacak. Başta beta sürümünü kullanan kullanıcılarla paylaşılan bu özellik artık tüm dünya üzerinde kullanılmaya başlandı.

image 22

WHATSAPP’TA BİR DÖNEM SONA ERDİ: EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALINAMAYACAK

image 23

Mark Zuckerberg bu tarz çalışmaları kullanıcıların güvenliğini artırmak ve onların hassas verilerini kötü niyetli insanlardan korumak için hayata geçirdiğini söyledi.

image 24

WhatsApp’da gönderilen “Bir kez görüntüle” seçili medyaları kaydetmek isteyen kullanıcılar ekran görüntüsü veya kayıt alırsa “Daha fazla gizlilik için ekran görüntüsü engellendi” şeklinde uyarı veriliyor.

Başta beta sürümünü kullanan kullanıcılarla paylaşılan bu özellik artık tüm dünya üzerinde kullanılmaya başlandı.

image 25

WhatsApp, bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Bu uygulama, cep telefonları ve tabletler için ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma ve arama yapmaya olanak verir. WhatsApp, dünya çapında milyarlarca kullanıcısı olan popüler bir uygulamadır ve bu uygulama, çok farklı dillerde mevcuttur.

WhatsApp, çok sayıda özelliğe sahiptir. Örneğin, kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla sesli ve yazılı mesajlar gönderebilir, fotoğraf ve video paylaşabilir, gruplar oluşturarak toplu mesajlaşma yapabilir ve hatta çağrı yapabilirler. Ayrıca, WhatsApp, end-to-end şifreleme özelliğine de sahiptir ve bu sayede, kullanıcıların mesajları ve aramaları güvenli bir şekilde yapabilirler.

Benim düşüncem, WhatsApp önemli ve değerli bir mesajlaşma uygulamasıdır ve milyarlarca kullanıcısının tercih etmesi, bu uygulamanın çok sayıda özelliği ve kullanım kolaylığı sayesindedir.

Emoji Kullan
 • 0
  sinirli
  sinirli
 • 0
  be_endi
  beğendi
 • 0
  mutlu
  mutlu
 • 0
  aferin
  aferin
 • 0
  alk_
  alkış

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir